bb
bb bb bb bb bb bb
bb
bb

Haluk D./İstanbul | 29 Mayıs 2010
Böyle bir şeye inanmak ne kadar güç tahmin edersiniz. Ancak kendim deneyerek buna inanabilirdim. Herkesin pişmanlıkları olduğu gibi iyi ki yapmışımları da vardır. Benimki kesin bu. İyi ki birkaç ay önce sitenize denk gelmişim ve bu ürünü satın almışım. Şaşkınlıklar ve heyecanlar içerisinde teşekkürlerimi sunuyorum.

bb

Rıdvan/Muğla | 25 Mayıs 2010

Tekniklerinizi kullanmaya, boyutunu büyütmek amacıyla başladım. Çok kısa sürede böyle sertleşiyor olması büyük olmasından çok daha güzelmiş. Eşim ve ben bu duruma bayıldık..Daha ne söylenir.

bb


İ. Sarı/İzmir | 20 Mayıs 2010

Böyle bir tekniği kim oluşturdu merak etmeden edemiyorumJ Resmen yeni bir insan oldum. Büyümeyi bırakın, asla düzelmeyecek sandığım eğrilik bile düzelmeye başladı. Program mükemmel. Site mükemmel. Sonuç? Mükemmelden de öte!

bb

Gezgin/Konya | 18 Mayıs 2010

Penis büyütme teknikleri Sitesini görünce “nedir bu?” dedim kendi kendime. Düzenli olarak uygulayınca anladım ancak ne olduğunu. Tavsiyem kimse vakit kaybetmesin ve diğer saçma sapan şeylerle uğraşmasın boşuna. Kaybolan yıllar gelmiyor geri, size BÜYÜK tavsiyesi! J Sizlere de çok büyük teşekkür…

bb

Davut/İzmir | 11 Mayıs 2010

Bir kadına yaklaşamamak delirtici bir durumdu. Sürekli reddedilme korkusuyla yaşamak, düşünün… Öyle zor bir durumdaydım ki anlatamam. Zaten kime anlatılır ki böyle bir şey. Bunun bir çaresi olmalı diye araştırırken ve nerede nasıl bulacağımı da bilmezken karşılaştım sizin siteyle. İyi ki karşılaşmışım. Bir sonuç alabilir miyim diye de çok düşündüm. Bünyenize göre demeniz ayrıca bir güven oluşturdu. Videolardaki teknikleri Düzenli uyguladım ve şimdi halimden çok çok memnunum. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

bb

Buğra/Antakya | 8 Mayıs 2010

Bir kadından delice hoşlanıyorsunuz ama yaklaşamıyorsunuz, sizden biri hoşlansa göz göze bile gelmeye korkuyorsunuz, etrafınızda herkes gerinerek gezerken siz köşe bucak kaçıyorsunuz…Penisim kısa kusura bakmayın mı diyeceksin, ya benim böyle bir derdim var mı? Akıl sağlığımı kaybetmek üzereyken sizi bulmak bir mucizeydi benim için. Sadece Bir ay düzenli uygulamadan sonra aldığım sonuç harika. Kendime güvenim öyle arttı ki etrafımdakiler çözmekte zorlanıyorlar durumu. Aldığım keyif mi? Anlatamam. Sağolun varolun! Dürüstlüğünüz için de ayrıca teşekkür ederim.

bb

Ali D./Aydın | 3 Mayıs 2010

Penisimin yeterince büyük ve sert olmadığı düşüncesi ile haz alamamak korkusu yıllarca kadınlardan uzak durmama neden oldu. Şu an boyutu da sertliği de harika. Bir kadının beni deli gibi istiyor olması çıldırtıcı bir şey. Sadece bunu bilmek bile öyle…Sizlere bu ürünü sunduğunuz ve bu duyguyu bana yaşattığınız için sonsuz teşekkürler.

bb

aşkın | 24 Nisan 2010

Mükemmel bir şey bu ya...

bb

Kadir | 22 Mart 2010

İlaç kullandık olmadı, bir de böyle deneyelim bakalım…

bb

Ziya | 4 Şubat 2010

Boyunu uzatmak için başlamıştım bu tekniklere ancak şimdi kalınlığı da inanılmaz büyüdü ve daha çok zevk veriyorum.

bb

Dursun | 25 Ocak 2010

Her kafadan bir ses çıkıyor. Yok ilaç, yok bant, yok pompa, yok bilmem ne…Bu tekniklerdne fayda gördüm bir tek arkadaş.

bb

Gomez | 12 Ocak 2010

Farkını anlatamam…Artık penis büyütmek için başka çareler aramanız gerekmiyor. Ben bu yöntemle istediğimden de fazlasına sahibim.

bb

İbrahim/Bursa | 9 Ocak 2010
Merhaba, birkaç yıl öncesine kadar penis büyütme ile ilgili bir şey duymamıştım. Penisim normal boyutlarda olmasına rağmen, ereksiyon sorunu yaşamaya başladım. Bu da kadınlardan uzaklaşmama neden oldu ve psikolojim de günden güne bozuldu.

Sorunumun nedenini araştırayım derken siteniz karşıma çıktı. Aklımda çok fazla soru vardı ama yine de denemek istedim. Başlangıçta çok zor gibi görünüyordu. Bir iki günün ardından yöntemi öğrendim. Günden güne antrenman süreleri azalırken, aldığım zevk artmaya başladı. Bugünlerde keyfimi anlatamam. 5 ay sonunda 3cm bir fark…Bunu hiç mi hiç ummuyordum. Ne kadar teşekkür etsem az olur sanırım.

Tekrar tekrar teşekkürler…

bb

Derviş | 8 Ocak 2010

Penis büyütücü ilaçlar için bir şey söyleyemem, kullanmadım. Amma ve lakin bu dehşet bir şey. Başta hiç böyle bir sonuç elde edeceğimi beklemiyordum ne yalan söylim. Biraz kalınlaşsa iyidir dedim şimdi baş edemiyorum. Beklediğimden çoook fazlası oldu.

bb

Hasan | 3 Ocak 2010

Hepsini araştırdım birkaç tanesini de denedim. Az kalsın sağlığımdan olacaktım hepten. En sağlıklı penis büyütme tekniği budur arkadaşlar. Her anlamda kendinizi sağlıklı hissedeceksiniz emin olun.

bb

Bahri | 22 Aralık 2009

Arkadaşlar ,ilaç,alet,hap… hepsi palavra.
Emin olun google ye “Penis Geliştirme metod” yazın.
orada çıkan sitelerin bahsettiği uygulamalar bence göz atın.
Kesinlikle mantıklı ve kayda değer.

bb

Vural | 22 Kasım 2009

Herkese slm,

Birçok yöntemi deneyen ve sonuç alamayan insan çoktur. Birçoğu da para tuzağı olan bu uydurmacalara prim vermeyin arkadaşlar. Penis boyunu uzatmak kalınlaştırmak sertleştirmek, kısacası penisi adam etmek öyle kolay değil. Biraz çaba harcamadan ne olmuşki bu zamana kadar? Kendi vücudunuzu en iyi tanıyan yine sizsiniz. Neye hassasiyetiniz var neye yok siz bilirsiniz ancak. Penisi geliştirmek dediğim gibi kolay değil. Nereden mi biliyorum? Yıllarımı harcadım bunun için desem yeridir. Benim istediğim penisimin biraz daha büyük olmasıydı. Bu yöntemi önce mantıklı bulmadım. Sonra denedikçe baktım işe yarıyor. Çünkü gelişebilecek bir yapısı olduğunun hepimiz farkındayız sanırım. Ağır bir durum gelmediyse başına ve cerrahi bir müdahaleyi gerektirecek bir durum yoksa budur. Haksız mıyım? Aklımızı kaybetmeden önce kullanmayı denesek daha sağlıklı karar veririz zaten. Çok uzun sürmüyor doğru yöntemi bulduğunuzda. Tek yapmanız gereken düzenli devam etmeniz. Pes etmeyin ve daha başlamadan olumsuz düşünmeyin. Önce fark göremiyorsunuz ama belli bir süre geçtiğinde hissetmeye de başlıyorsunuz farkı. Penisinizdeki değişim her şeye yansıyor kısacası. Bunu en iyi eşiniz olan insanla anlıyorsunuz tabi. Aldığınız zevk ve verdiğiniz zevk artıkça ne olduğunu anlarsınız. Bu kadarı yeterli olur umarımJ…bilginin…

 

c
bb
  Anasayfa    l    Yayın ve Gizlilik Politikası    l    Sorumluluk Sınırları    l    İletişim    l    Satış Ortaklığı    l     Sipariş Ver
bb
Ödemelerinizi Kredi Kartı veya Havale ile yapabilirsiniz. Ödeme sayfamız SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Kredi Kartı bilgileriniz özel olarak şifrelenmekte ve bizim tarafımızdan görüntülenmemektedir.
bb
Kredi Kartıyla 2 aydan 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Ödemeniz gerçekleştikten sonra kitabı bilgisayarınıza yükleyeceğiniz sayfaya otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Banka havalesi yoluyla kitabı alanlara kitabı indirme sayfası ve gerekli bilgiler mail ile yollanacaktır. Kitaba 7/24 dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz.
bb
Ödemelerinizi Xticaret Sisteminden HAVALE/EFT veya 12 TAKSİT İMKANI İLE GÜVENLE yapabilirsiniz.
XTicaret , ödeme yaptığınızda ürünü indiremezseniz sizi koruyan ve size ulaştıran bağımsız bir ödeme sistemidir.